M-Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rozwijamy się i pracujemy dla naszych Klientów od 2001 roku, z taką samą pasją i zaangażowaniem jak na początku działalności. Obserwując nowe trendy na rynku pracy, w branży HR, zatrudnianiu pracowników, obsłudze kadrowo – płacowej, zyskaliśmy pewność, że to co robimy ma sens i jest korzystne zarówno dla pracodawców jak i pracowników.

Nasz zespół składa się z ekspertów i specjalistów w dziedzinach kadr i płac, rekrutacji, psychologii, doradztwa personalnego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych. Profesjonalnie rozwiązujemy problemy. Nieskomplikowany i szybki proces decyzyjny pozwala nam na natychmiastową i skuteczną reakcję na potrzeby naszych Klientów.

Nieustannie szkolimy się i poszerzamy naszą wiedzę by dotrzymać kroku zmieniającemu się rynkowi pracy oraz nowym zadaniom i formalnym wymaganiom wobec Agencji Zatrudnienia.

Realizujemy zaawansowane usługi związane z rekrutacją i zatrudnianiem personelu dla naszych Klientów. Nastawieni jesteśmy na partnerską, elastyczną i dostosowaną do bieżących potrzeb naszych Klientów współpracę, niezależnie od wielkości zamówienia.


Wieloletnie doświadczenie i dobra znajomość rynku pracy pozwalają nam sądzić, że wykonywane przez nas usługi wzbudzą Twoje zainteresowanie.

Największym kapitałem każdej firmy są jej pracownicy.
My jesteśmy po to, aby ten kapitał skutecznie pozyskiwać.