Misja

 

Naszą misją jest realizowanie potrzeb Klientów w zakresie prowadzonej przez nich polityki personalnej. Profesjonalnie wspomagamy pozyskiwanie personelu, optymalizowanie kosztów związanych z zatrudnieniem, umiejętne korzystanie z elastycznych form zatrudnienia.
Organizujemy rekrutację i zatrudnienie pracowników tymczasowych, wykonujemy szybkie, celowane nabory wykonawców prac zleconych. Prowadzimy obsługę kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych. Konsultujemy i diagnozujemy problemy związane z szeroko rozumianym zarządzaniem zasobami ludzkimi.
Na rynku usług personalnych funkcjonujemy od 2001 roku, jako certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z numerem 49 w Rejestrze Agencji Pośrednictwa Pracy od 2004.
W naszych działaniach kierujemy się zasadami odpowiedzialności i rzetelności aktywnie uczestnicząc w działaniach organizacji branżowych i biznesowych.
Gwarantujemy bezpieczeństwo i oddanie interesom naszych Klientów i Pracowników - wypełniając naszą misję zgodnie z wymaganiami prawa i dobrze rozumianymi zasadami współżycia społecznego.

 

Zespół M-Serwisu

Ewa Bukowian
prezes

twórczyni M-serwisu, która od 12 lat rozwija swoją firmę. Aktywnie wspiera kobiecą przedsiębiorczość, oddając swój czas wielu projektom, w tym: tworzeniu pisma Klub Kobiet, którego jest redaktor naczelną. Pasjonatka podróży. W wolnych chwilach, oddaje się lekturze w wiejskim zaciszu.

Alicja
psycholog

człowiek "starej daty" z młodym, świeżym spojrzeniem na rekrutację. Profesjonalnie dobiera ludzi i testy, zawsze znajduje właściwy kluczyk do człowieka. Po pracy robi szaliki na drutach, śliniaczki na szydełku, z pasją hoduje kwiaty. Z firmą związana od 2003 roku.

Ewa
manager

matematyczka, ścisły umysł, uwielbia liczyć i rozwiązywać równania z trzema niewiadomymi. Nie lub niejasności i niedomówień, konkretna, kwalifikowana specjalistka od naliczania i płacenia. Zawsze na bieżąco z przepisami. Po pracy "roznosi w pył" przeciwników w squasha. Pracuje od 2008 roku.

Brygida
kierownik Biura Spółki

zdyscyplinowana, punktualna, uporządkowana, czuwa nad całością funkcjonowania administracyjnego Firmy. Z właściwym sobie wdziękiem egzekwuje dokumenty, należności i terminy. Pracuje z nami od 2006
roku. Kolekcjonuje naparstki z całego świata.

Robert
główny księgowy

Absolwent UE, w branży od 2007 roku. Księgowy w pracy i w życiu. Zorganizowany i zrównoważony, oczywiście do momentu odpalenia silnika w swoim ukochanym motorze. Można na nim polegać, obok licznych licencji i świadectw księgowych, legitymuje się certyfikatem honorowego dawcy krwi.

Dorota
manager sprzedaży

Wulkan energii, nieustannie uśmiechnięta i nastawiona na działanie. Choć ma mnóstwo pomysłów, zawsze ostatecznie potrafi je uporządkować i osiągnąć cel. Jej elastyczność jest nieoceniona w procesie poszukiwania złotego środka pomiędzy interesami firmy i klientów. Miłośniczka natury i odkrywczyni Europy.

Marzena
specjalistka ds. personalnych

Wykwalifikowany pracownik kadrowy z wieloletnim stażem. Znawczyni przepisów i wymogów formalnych. Choć często trudno ją dojrzeć zza sterty dokumentów i zaświadczeń, żadna ilość pracy nie jest w stanie jej złamać. Pracowita , solidna i wytrwała. Cierpliwość ćwiczy przy wykonywaniu różnych wyrobów artystycznych.

Małgorzata
specjalistka ds. personalnych

Wszechstronna, dobrze zorganizowana i skromna. Specjalista ds. Personalnych. Sprawdza się zarówno w środowisku biurowym jak i w terenie. Koordynuje pracę dużej grupy osób. W wolnych chwilach chłonie wiedzę z zakresu filozofii i komunikacji społecznej. Uwielbia smak i zapach pomarańczy.

Mariusz
specjalista ds. BHP

wysoko wykwalifikowany fachowiec w swojej branży, właściwy człowiek na właściwym miejscu, rzadko siedzi za biurkiem, chyba, że właśnie sporządza sprawozdanie lub protokół. Zawsze w biegu. Kiedy tylko pozwala mu czas zajmuje się pielęgnacją swojego trawnika.

Skontaktuj się z nami

W tej chwili nie ma nas przy komputerze, ale możesz zostawić nam wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe :).

Pytania, problemy, wątpliwości? Z chęcią Ci pomożemy!

Wciśnij ENTER, żeby rozmawiać