Zmiana pracy w pandemii

Opublikowano 3 lata temu

Straciłeś pracę w gastronomii lub w handlu? Pandemia pozbawiła Cię możliwości dalszego rozwoju w Twojej branży? Tak, ten tekst został napisany specjalnie dla Ciebie!


Dlaczego praca tymczasowa jest korzystnym rozwiązaniem w Twojej sytuacji?

Ponieważ agencja zatrudnienia to wiele ofert w jednym miejscu! Pomożemy wybrać Ci pracę, biorąc pod uwagę preferowaną lokalizację oraz Twoje kompetencje miękkie. Oraz jak sama nazwa wskazuje – praca „tymczasowa” pomaga tym, którzy dopiero zaczynają karierę i chcą się „wbić” w rynek pracy, jak i tym, którzy nagle stracili swoją pracę i chcą zachować płynność finansową.

Jest to tym bardziej korzystne, że po wielu latach w jednej branży mogłeś osiągnąć pewien poziom stagnacji i rutyny, które przecież często pozbawiają nas radości z wykonywanej pracy. Nowa praca to nowe wyzwania, nowe doświadczenia, nowe znajomości! Praca tymczasowa daje Ci możliwość spróbowania sił w nowej dziedzinie i zdobycia nowych umiejętności. A w trosce o nasze zdrowie psychiczne powinniśmy pamiętać o tym, żeby mimo upływu lat pobudzać mózg do nauki nowych rzeczy. A kto powiedział, że nowa praca nie okaże się strzałem w 10?

Jakie propozycje ma dla Ciebie M-Serwis?

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenia, w związku z czym zarówno osoby uczące się jak i te już po szkole mogą dostosować pracę do swoich aktualnych potrzeb.

Możemy zaproponować prace magazynowe, produkcyjne, prace związane z pakowaniem, a także obsługą logistyczną czy kontrolą jakości. Wystarczy, że zadzwonisz, napiszesz, lub zostawisz po sobie jakikolwiek ślad – na pewno się odezwiemy i chętnie Cię poznamy!

Jak przygotować się do zmiany branży?

Przygotuj aktualne CV z uwzględnieniem okresów zatrudnienia, stanowiska oraz realizowanych przez Ciebie obowiązków – chcemy wiedzieć, w czym się specjalizowałaś/eś do tej pory I nie zapomnij pochwalić się swoimi kompetencjami miękkimi! Przyjazne usposobienie, komunikatywność, duża dokładność – są to w końcu cechy przydatne w każdej pracy! Nieważne, czy jako kucharz czy jako magazynier.

Trzymamy za Ciebie kciuki.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele osób dotknęła obecna sytuacja. Dlatego nieustannie intensywnie działamy i poszukujemy dla Ciebie pracy zastępczej. Od marca pracujemy na największych obrotach i… tak się rozpędziliśmy, że nie możemy się zatrzymać! A każda następna osoba, której pomogliśmy ustabilizować położenie na chwiejnym rynku pracy to dla nas spełnienie zawodowe, motywacja, by pomagać ludziom dalej  i wiara, że to, co robimy, naprawdę ma sens.

W końcu wszyscy jesteśmy sobie nawzajem potrzebni.