List noworoczny

Opublikowano 3 lata temu

Znakomita większość z nas z wytchnieniem przyjęła wiadomość o nadejściu Nowego Roku, który obiecuje nam świeży start, zmiany i powrót do normalnej rzeczywistości. Rok 2020 przyniósł wiele zmian na rynku pracy.


Szanowni Państwo,

Co to był za rok!

Znakomita większość z nas z wytchnieniem przyjęła wiadomość o nadejściu Nowego Roku, który obiecuje nam świeży start, zmiany i powrót do normalnej rzeczywistości. Rok 2020 przyniósł wiele zmian na rynku pracy. Były nimi przede wszystkim rozwój pracy zdalnej, robotyzacja wielu miejsc pracy czy wzrost bezrobocia. Pandemia koronawirusa zweryfikowała, które branże są w stanie przetrwać kryzys, a które niestety jemu nie podołały.

Przed nami rok 2021 i perspektywa nie tylko dalszej walki z pandemią, ale również nowe wyzwania na rynku pracy. Na horyzoncie pojawiają się nowe podatki, jeszcze większy wzrost bezrobocia, a co za tym idzie ciągła niepewność i nieprzewidywalność.

Zważywszy na powyższe współpraca z agencją zatrudnienia, jak i powierzenie prowadzenia kadr i księgowości firmie zewnętrznej jeszcze nigdy nie były tak wartościowe!

Chcielibyśmy życzyć Państwu w tym Nowym Roku przede wszystkim spokoju i braku problemów. W związku z tym, proponujemy odciążyć Państwa firmę od złożonych kwestii zarządzania kapitałem ludzkim. Nasz zespół to eksperci z dziedziny kadr i płac, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz psychologii. Istniejemy na rynku blisko 20 lat! Przed nami okrągła rocznica, ale o tym będzie jeszcze głośno w naszych mediach społecznościowych. Przez te 20 lat istnienia dogłębnie poznaliśmy rynek z perspektywy pracodawcy, jak i pracownika. Mimo tylu lat nie zwalniamy tempa i proponujemy Państwu świeże, nowe podejście, łącząc w naszej pracy wieloletnie doświadczenie jak i nowatorskie spojrzenie na wyzwania stojące przed naszymi Klientami.

Proponujemy Państwu usługi pracy tymczasowej oraz outsourcingu pracowniczego. Gwarantujemy szybką reakcję na zamówienie, pozyskujemy kandydatów z rynku lokalnego jak i pracowników zza wschodniej granicy. Zajmujemy się nie tylko rekrutacją, ale również pełną obsługą administracyjną. Legalizujemy pobyt cudzoziemców w Polsce, weryfikujemy dokumenty.

Do każdego zlecenia wyznaczamy indywidualnego Koordynatora. Pozwala to na stały kontakt z Państwem, jak i na szybką odpowiedź na jakiekolwiek zapytania. Wynagrodzenie dla pracowników ustalamy w oparciu o ustalenia prowadzone z Klientem. Działamy na przejrzystych zasadach - konkretna marża w ujęciu godzinowym. Dostarczamy pracowników kompleksowo, oznacza to, że możemy pomóc Państwu zorganizować również dojazdy czy noclegi pracownicze.

Oprócz stanowisk magazynowych czy produkcyjnych zajmujemy się również prowadzeniem rekrutacji na stanowiska administracyjne. Mamy za sobą lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na posady takie jak: asystent zarządu, sekretarka, specjalista ds. zakupów, specjalista ds. sprzedaży, konsultant ds. rekrutacji. Jesteśmy w stanie przeprowadzić rzetelną rekrutację wszystkich kandydatów, docieramy do nich za pomocą nowoczesnych narzędzi, częściowo stworzonych w naszej firmie. Nie ograniczamy się do konkretnych branż, jesteśmy otwarci na współpracę w nowych dziedzinach.

Kończąc prezentację tego co chcielibyśmy Państwu zaproponować, jeszcze kilka słów o powierzeniu nam prowadzenia kadr i płac Państwa firmy. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie naliczania wynagrodzeń oraz administracji kadrowej. Przygotowujemy dla Klientów listy płac, sporządzamy pełną dokumentację związaną z zatrudnieniem, zajmujemy się również kartoteką osób zza wschodniej granicy, prowadzimy akta związane ze stosunkiem pracy, monitorujemy termin ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP.

Podsumowując, możemy przejąć nie tylko akcję ale również odpowiedzialność w zakresie kadr, płac, kontaktów z ZUS i US za Państwa. To wartościowe rozwiązanie w tych dynamicznych czasach, w których śledzenie kolejnych przepisów, ustaw i rozporządzeń często jest zagmatwane. Ciągła rotacja pracowników, rekrutacje, dodawanie ogłoszeń, poszukiwania, później rozliczanie ich zwolnień, urlopów, wypłacanie odpraw, to wszystko sprawia, że Pracodawcy zamiast skupiać się na tym co najbardziej wartościowe w ich pracy, zaczynają rozdrabniać się na szczegóły. Wszystkim tym, możemy zająć się my, doświadczeni specjaliści od zarządzania zasobami ludzkimi, pod skrzydłami firmy z 20 letnim stażem na rynku.

Łączymy życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i życzymy Państwu samych wspaniałych decyzji oraz sukcesów biznesowych, opatrzonych w zdrowie i uśmiech.

Zespół M-Serwis